Salon Ewa - Legionowo

Seanse w naszej Komnacie Solnej to nie tylko wielka przyjemność ale przede wszystkim ZDROWIE. Ciągłe zmęczenie, stresy, brak odporności, częste zachorowania, alergie. Teraz jest na to sprawdzony sposób: Skorzystaj z leczniczych właściwości mikroklimatu Naszej Komnaty Solnej.
Zamiast wybrać się w kosztowną podróż nad morze lub chociażby do tężni w Ciechocinku, już całkiem niewielkim kosztem możesz odbyć u nas kurację dającą bardzo podobne efekty. Zapraszamy wszystkich, nawet całą rodziną (szczególnie z małymi dziećmi), kobiety w ciąży, młodzież, dorosłych oraz osoby starsze. Przewidziane są promocje, karnety indywidualne i rodzinne oraz zniżki. Jeśli walczysz: z alergiami, katarem, nadwagą, paleniem, bólem głowy, migrenami, nadciśnieniem, wrzodami żołądka, depresją, nerwicą itp. schorzeniami to kuracje w Komnacie Solnej Ewa w Legionowie są dla Ciebie idealnym i naturalnym rozwiązaniem. Wejdź na stronę internetową:
www.wix.com/meritumurody/komnata-solna
i dowiedz się więcej.


Dane teleadresowe - Salon Ewa

Adres: ul. Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo
Telefon: 22 784 17 77

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.